In memoriam Marijonui Greičiui

„Mano tikslas – tik aukštos kvalifikacijos teisinės pagalbos teikimas klientams, greitas ginčų sprendimas tiek iki teismo, tiek teisme, optimaliomis sąnaudomis. Prognozuodamas galimą bylos baigtį, klientui visada pasiūlysiu taikaus ginčo sprendimo kelią, nes ginčo šalių sudaryta taikos sutartis yra geresnė už patį geriausią teismo sprendimą“.  M. Greičius 2013 m.
Marijonas Greičius advokato profesinę veiklą vykdė Advokatų kontoroje Greičius, Markevičius ir partneriai ir buvo šios kontoros steigėjas bei partneris.
Profesnėje veikloje Marijonas Greičius pasižymėjo kaip aukštos kvalifikacijos teisininkas, turintis didelę patirtį. Nuo 1999 metų jis dirbo Trakų rajono apylinkės teismo teisėju, o 2005 – 2011 metais dirbo Vilniaus apygardos teismo, Civilinių bylų skyriaus teisėju. Taip pat, 2003 – 2006 metais Vilniaus teisės ir verslo kolegijoje dėstė civilinio proceso teisę.
2014 metų spalio 5 dieną Marijonas Greičius mirė.
Mes esame dėkingi Tau Mariau, kad dirbai kartu su mumis. Kartu dirbdami, mes nuveikėme daug puikių darbų. Tu liksi mūsų atmintyje kaip nuostabus kolega, išmintingas mokytojas ir patarėjas. Pamiršti galima tik sapną, bet gyvenimo tikrovės niekada, pamiršti galima tik priešą, o tikro draugo niekada!


Ryšiai su visuomene

Raktažodžiai

advokatai advokatas advokatu bendrija Atleidimas Bankrotai Bausmės vykdymo atidėjimas Bendrija darbdavys fizinis asmuo juridinis asmuo kreditorius Lietuvos Aukščiausiasis Teismas Lietuvos Respublikos akcinių bendrovių įstatymas Lietuvos Respublikos civilinis kodeksas Lizingo sutartis magnuslex nuostatų paskolos sandoriai Senaties terminas Sutuoktinių prievolės Užsieniečių įdarbinimas Lietuvoje vekseliai įstatų keitimas Žemės sklypo atidalijimas

Paieška

Kontaktai

Kalvarijų g. 98–37, LT-08211 Vilnius, Lietuva

+370 (5) 2199472 (tel./faks.) info@gremar.lt

2024 m. © Advokatų profesinė bendrija Markevičius, Lukoševičius ir partneriai. Be sutikimo kopijuoti ir platinti tinklapio informaciją draudžiama

Į viršų Į titulinį puslapį