Apie mus

Mūsų advokatų profesinėje bendrijoje dirba tik aukštos kvalifikacijos teisininkai, profesinės patirties įgiję dirbdami teisėjų padėjėjų, ikiteisminio tyrimo pareigūnų darbą. Mūsų komandos narių ilgametė patirtis valstybės institucijose suformavo reiklumą sau ir savo profesinei kompetencijai. Patirtis ir pagarba tiek klientui, tiek buvusiems kolegoms leidžia pasiekti maksimalių rezultatų mūsų profesinėje srityje.

Modernus ir greitas mąstymas, vadovavimasis šiuolaikine teisės samprata, nuolatinis kvalifikacijos kėlimas leidžia imtis pačių sudėtingiausių teisinių klausimų, o dauguma advokatų profesinės bendrijos vestų bylų buvo sėkmingai baigtos laimėjimu, derybomis bei patvirtintos taikos sutartimis.

atm-foto

Advokatų profesinės bendrijos teisinė pagalba apima ne tik teisinės pagalbos teikimą civilinės, šeimos, skolų valdymo, sutarčių derinimo, baudžiamosios, darbo ir kt. teisės šakose ir institucijose, tačiau ir nuolatinį kliento konsultavimą, juridinių asmenų veiklos nuolatinę teisinę priežiūrą.

Advokatų profesinė bendrija turi didžiulę patirtį darbe su įmonėmis, kurioms yra siūlomas vienkartinis ar ilgalaikis bendradarbiavimas.


Ryšiai su visuomene

Raktažodžiai

advokatai advokatas advokatu bendrija Atleidimas Bankrotai Bausmės vykdymo atidėjimas Bendrija darbdavys fizinis asmuo juridinis asmuo kreditorius Lietuvos Aukščiausiasis Teismas Lietuvos Respublikos akcinių bendrovių įstatymas Lietuvos Respublikos civilinis kodeksas Lizingo sutartis magnuslex nuostatų paskolos sandoriai Senaties terminas Sutuoktinių prievolės Užsieniečių įdarbinimas Lietuvoje vekseliai įstatų keitimas Žemės sklypo atidalijimas

Paieška

Kontaktai

Kalvarijų g. 98–37, LT-08211 Vilnius, Lietuva

+370 (5) 2199472 (tel./faks.) info@gremar.lt

2024 m. © Advokatų profesinė bendrija Markevičius, Lukoševičius ir partneriai. Be sutikimo kopijuoti ir platinti tinklapio informaciją draudžiama

Į viršų Į titulinį puslapį